esmaspäev, juuli 10, 2006

Ebamaine nädalavahetus

Alguse sai see juba reede õhtul, kui võtsime Ärbi pakikale ja sõitsime üheskoos Reiu jõekääru teatrietendust kaema. Sai näha "õhtut Jaan Tättega". Tegelikult nägi asi välja nii, et Jaan rääkis uskumatuid lugusi oma lapsepõlvest, jorises mõned laulud ja siis algas näitemäng, "Latern". Meite meelest oli ilus (käisime sama etendust paar aastat tagasi Laulasmaal kaemas), vormilt oli nagu palagan, aga tekst tihedalt elutarkust täis. Noh nalja sai ikka ka.
Laupäeval tegi Elmet meile tagasi. Viis meid Rohukülast Väinamerd kaema. Meri oli kui peegel, paar purjekat üritasid ikka tuulejõul randa saada, paar tükki läksid mootoriga. Vesi oli uskumatult soe. Avastasime ühe saare ka, mille käisime otsast otsani läbi, läänetipust idatipuni. Õnneks tegi Ärbi mõned pildid, kui hästi läheb, näeb neid kunagi, sõnadega pole mõtet seda kõike kirjeldada.

2 Comments:

Blogger maare said...

hmmm... kas te paari purjeka vahel üht kollast süstat ei näinud lendamas? Meie olime Väinamerel terve laupäeva ja tubli tüki pühapäevagi. Peab ütlema, et kormoranid muuseas, ei tundunud meid ära ning lahkusid iga kord kui neile lähemale jõudsime.. siit moraal, tuleb end rohkem mere peal näidata:)

4:34 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Järgmine kord, kui jälle süstima lähete, võtke lipp kaasa, see paistab merepinnast kõrgemale...
A ühte hüljest nägime küll (või oli see küürvaal) ja näkki kivi otsas.

10:13 AM  

Postita kommentaar

<< Home